Kosmetyka

Botox Kraków

Botox to znana i skuteczna metoda, dzięki której pozbędziesz się nielubianych zmarszczek na długi czas.  Wystarczy, że niewielka ilość jadu kiełbasianego zostanie wstrzyknięta by skutecznie zlikwidować każdą niechcianą zmarszczkę. Jad kiełbasiany to substancja, które przez długi stulecia była uważna za niezwykle niebezpieczną, powodowała bowiem paraliż w momencie kontaktu jadu z układem pokarmowym.

Jeśli jest on wstrzykiwany w mięsień nie stanowi zagrożenia dla życia. Toteż przez długi czas był używany, jako środek medyczny, a jego niezwykle działanie zostało odkryte zupełnie przypadkowo w momencie, kiedy jeden z lekarzy próbował wyleczyć swoje pacjenta z zeza. Okazało się, ze wstrzykniecie jadu kiełbasianego powoduje miejscowe wygładzenie skory. Jad kiełbasiany działa na tkankę mięśniową, powodując rozluźnienie mięśni, które z biegiem lat są coraz bardziej rozluźnione. Zabieg wszczepienia botoksu trwa nie dłużej niż kilka minut, a jego efekty można obserwować przez długie miesiące. Z czasem jad jest usuwany z organizmu, a zmarszczki znowu zaczynają być widoczne. Jad nie szkodzi w żaden sposób naszego organizmowi, więc nie musisz mieć obaw, że botoks negatywnie wpłynie na twoje zdrowie. Dzięki botoksowi będziesz mogła poczuć się lepiej, zapomnieć o swoim wieku, odjąć sobie lat, co pozwoli ci odtąd wieść zupełnie inne życie. Botoks jest naprawdę rewelacyjną metodą, dzięki której zapomniesz na długi czas o kurzych łapkach. Jest to metoda, która służy osobom powyżej 30 roku życia, młodszym osobom nie poleca się tej metody, ponieważ ich zmarszczki nie są jeszcze ukształtowane. Jeśli pragniesz sięgnąć po radę specjalisty, możesz wyszukać gabinet w internecie poprzez wpisanie botox Kraków.

Został odkryty w wyniku przypadku. W wyniku zatrucia, które doznało kilkanaście osób, świętujących zaślubiny młodej pary w jednym z miasteczek w Belgii. Okazało się, że ludzi ci cierpią na paraliż, zaburzenia widzenia, bóle głowy, a także zaburzenia krążenia krwi. Lekarze stwierdzili, że zostali zatruci niezwykle silną substancją – jadem kiełbasianym. Potem odpowiednie dawki zaczęto stosować w celach leczniczych, m.in. do leczenia zeza, mięśni. Wiele lat później odkryto jego szczególny wpływ na skórę, a w szczególności u osób, które posiadają zmarszczki mimiczne.