Kurtki reklamowe

W większości przypadków nauczyliśmy się, że znane marki to najczęściej też wysoka jakość materiałów użytych doi produkcji odzieży, jak i dość długa gwarancja, która sprawia, że bardzo często kupujemy buty dwa razy droższe niż normalnie byśmy na nie wydali, bo właśnie ten okres gwarancyjny jest długi, a jest to dla nas ważne. Podobnie postępujemy, gdy chodzi o odzież dla nas samych, naszych bliskich, a nawet pracowników, bo wolimy kupić np. droższe i bardziej wielofunkcyjne modele kurtek, które mogą być użytkowane i w lecie czy jesieni, a nawet podczas zimy czy wiosny, i dać za nie więcej niż, co porę roku kupować kolejną kurtkę.

Zwłaszcza, że kurtki reklamowe są noszone cały czas, a te najgrubsze zimowe nawet kilka miesięcy czy tygodni w zależności od tego, jaka panuje zima i warto czasami mieć jedną czy dwie dodatkowe, na których nasza reklama czy logo jest umieszczone. Wiadomo, że im bardziej ciekawa i widoczna jednocześnie kolorystyka lub modny krój sprawi, że może nasi pracownicy nawet poza pracą będą w nich chodzić,  a więc więcej osób ich zobaczy i nasze logo czy branża bardziej się im opatrzy.

Później przy poszukiwaniu firmy świadczącej określone usługi może komuś przyjść na myśl ta nasza, którą właśnie wypatrzył na odzieży naszego pracownika i mogą to być kurtki reklamowe, podkoszulki czy spodnie itd.

Kurtki reklamowe to jedne z najbardziej popularnych i najchętniej wykorzystywanych elementów codziennej odzieży na reklamę z racji na dużą powierzchnię do zadruku, a tym samym bardziej widoczną i skuteczną reklamę.


Posted in Moda and tagged , , by with comments disabled.