Uroda

Przeszczep włosów metodą Safer – cóż to takiego i dla kogo?

Wypadanie włosów jest naturalnym zjawiskiem, które nie powinno nikogo martwić. Każdego dnia ubywa nam nawet do 150 włosów, czego jednak nie widać przy bujnej czuprynie. Każdy włos przechodzi przez kilka faz, zanim ostatecznie wypadnie. W jego miejscu odrasta jednak nowy i cały proces rozpoczyna się na nowo. Problem pojawi się, gdy włosy zaczynają wypadać nadmiernie, a na głowie zaczynają się zwiększać prześwity. Łysienie jest problemem coraz większej liczby osób i nie dotyczy on tylko seniorów. Już młodzi ludzie mają słabe i liche włosy, które niekiedy wychodzą wręcz garściami. Kluczowe jest znalezienie pierwotnej przyczyny wypadania włosów. Jeśli jednak doszło już do powstania nieestetycznych łysych placków, jedyną pomocą może okazać się przeszczep włosów. 

Przeszczep włosów metodą Safer – cóż to takiego?

Wraz z pojawieniem się się metafory przeszczepu włosów nazywanej SAFER , odzyskanie bujnej czupryny stało się na wyciągnięcie ręki niemalże każdy z nas. Urządzenie, które wykonuje transplantację, jest opracowane z niebywałą starannością iw oparciu o najnowocześniejszą ofertę. Pozwól sobie na szybkie i najważniejsze przeżycia włosów. Niezbędny produkt leczniczy Safer jest, że podczas zabiegu nie dochodzimy do bezpieczeństwa poubieranych cebulek włosowych. Jest z materiału najwyższej jakości. Wszystko jest ważne, aby być na bieżąco z transplantacją. Co więcej, przeszczepione na bezpieczniejsze miejsca dla kobiet i mężczyzn. Materiał do przeszczepu można pobrać z kończyn, klatki piersiowej czy też zz brody. Jest to świetna wiadomość dla osób z lichymi włosami czy też całkowicie łysych. 

Mężczyźni z łysieniem androgenowym zwykle nie mogą pochwalić się bujnymi włosami na głowie, ale za to ich zarost na brodzie czy owłosienie na klatce piersiowej jest już gęste. Dzięki metodzie Safer możliwości transplantacji włosów zostały w dużym stopniu zwiększone, a cały proces został zautomatyzowany. Nowoczesne urządzenie pozwala na uzyskanie znacznie większej precyzji i redukcję ilości uszkodzonych cebulek. Skuteczność i jakość tego typu zabiegów zostały potwierdzone amerykańskim atestem FDA, którym może poszczycić się urządzenie Safer. 

Kiedy warto zdecydować się na przeszczep włosów metodą Safer?

Przeszczep włosów metodą Safer polecany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom borykajmy się z łysieniem. Z zabiegu śmiało mogą korzystać także osoby z przerzedzonymi czy nadmiernie wypadającymi włosami. Transplantacja włosów przeprowadzana jest w celu rekonstrukcji owłosienia na skutek oparzenia czy blizny pooperacyjnej. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest łysienie androgenowe, pourazowe, pooparzeniowe, po napromieniowaniu i wywołane stanem zapalnym skóry oraz ubytki owłosienia w okolicy brwi, rzęs, brody czy wąsów. Zabieg metoda Safer nie powoduje powstawania blizn, a rekonwalescencja jest bardzo szybka.

Comments Off on Przeszczep włosów metodą Safer – cóż to takiego i dla kogo?