produkcja kosmetyków
Kosmetyka

Salvena – gwarancja jakości!

Poszukując usługodawcy w zakresie usług kontraktowych, znajdziemy na rynku polskim wiele firm. Nie wszystkie jednak biorą pod uwagę, że Klient nie musi być prawnikiem czy marketingowcem. Po stworzeniu formuły produktu oddają go zleceniodawcy, który nie bardzo wie, co ma dalej z nim zrobić i rzadko kiedy zdaje sobie sprawę, że został wykonany dopiero jeden z etapów drogi do wypuszczenia produktu na rynek.

Firmy te, chociaż nierzadko zatrudniające specjalistów, ograniczają swoją działalność, nie współpracując, a nawet nie zawsze potrafiąc polecić kogoś, kto mógłby pomóc Klientowi w dalszym procesie tak zwanej papierologii.

Zdarzają się również Klienci, których produkt wymaga pewnej modyfikacji, gdyż istnieje co prawda na rynku, ale coraz słabiej się sprzedaje. Istnieją również tacy, których towar z jakichś przyczyn, najczęściej obecności którejś z substancji, wycofano z rynku. Firmy, o których był mowa, również nie uwzględniają tego typu zleceniodawców, nie bardzo może wiedząc lub mając pomysły, jak udoskonalić czy zmienić produkt, aby wrócił na rynek i cieszył się sprzedażą.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy nie chcą poświęcać czasu ani pieniędzy na dodatkowych usługodawców, stworzyliśmy firmę Salvena, która kompleksowo zajmuje się usługami kontraktowymi i oferuje najwyższą jakość usług na każdym etapie tworzenia produktu wraz z jego rejestracją oraz wypuszczeniem na rynek. Produkcja tabletek, syropów, sprayów, balsamów, suplementów diety, kropelek, maści – to tylko niektóre wytwarzane przez nas towary.

Jesteśmy firmą polską istniejącą na rynku już prawie dziesięć lat. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje. Korzystamy z nowoczesnych, innowacyjnych technologii oraz nieszablonowych pomysłów, które sprawiają, że stworzone przez nas produkty są konkurencyjne i wysoko sprzedawalne. Na każdym etapie pracy konsultujemy się z Klientem, uwzględniając jego sugestie oraz indywidualnie dopasowując metody pracy. Prowadzimy również dokumentację na każdym etapie pracy, którą Klient następnie od nas otrzymuje. Świadczymy więc usługi w zakresie między innymi:

  • opracowania składu produktu,

  • opracowania metod wytwarzania produktu,

  • testów dermatologicznych,

  • testów na obecność substancji toksycznych i niedozwolonych,

  • analiz mikrobiologicznych,

  • analiz fizykochemicznych,

  • opracowania opakowania substancji, które będzie opatrzone niezbędnymi oznaczeniami,

  • opracowanie dokumentacji niezbędnej do zarejestrowania produktu i wypuszczenia go na rynek,

  • analizy i modyfikacji produktu wymagającego korekty lub udoskonalenia,

I wieloma innymi kwestiami, których część znajdą Państwo na stronie www.salvena.pl.