Sklepy

Stroje kąpielowe

Wiele kobiet ma trudności z doborem odpowiedniego stroju kąpielowego i narzekają, że nie mogą czuć się dobrze na plaży. Z pewnością trzeba dopierać swój strój do swojej sylwetki. Jak wiadomo wyróżnia się kilka rodzajów sylwetki typowo kobiecej. Pierwszy typ to tak zwana papryka czyli sylwetka kobiety, która posiada rozbudowane ramiona o standardowej szerokości, do tego mało wyraźne wcięcie w talii. Brak wcięcia stanowi spory problem dla wielu kobiet, dlatego wszelkimi sposobami próbują wyeksponować talię.

W przypadku takich pań szczególnie widoczne są ramiona, dlatego naszymi zadaniem będzie ukrycie ich w odpowiedni sposób i zwrócenie uwagi na inne części ciała. Warto podkreślać talię płaskie, albo też zakładać spodnie z wysokim stanem. Do tego bardzo przydatne okazują się długie rękawy.  Powinniśmy unikać sukienek, które są proste i pozbawione dodatkowych zdobień, ponieważ to nie sprzyja naszej sylwetce. Kolejny typ urody to tak zwane jabłko czyli figura, w której kobieta ma bardzo obfity biust, do tego szerokie biodra, a także brak wcięcia w talii. Nogi są tutaj szczupłe i drobne. Właścicielki takiej figury mają tendencję do tycia, jeśli nie postarają się o wydłużenie nóg mogą wyglądać na niższe niż są w rzeczywistości. Panie powinny nosić dzianinowe tkaniny, a także sukienki o prostym kroju. Warto podkreślić talię paskiem. Kolejny typ urody kobiecej to tak zwana gruszka, kobiety, które posiadają taką figurę zwykle mają mały biust, do tego zaokrąglone biodra, pełne uda. Ich uda są szczególnie widoczne za sprawą swoich pełnych kształtów. Te rady przydadzą się paniom, które wybierają się do sklepu po stroje kąpielowe.

Osoba, która ma taką sylwetkę powinna zrezygnować z luźnych, obszernych swetrów. Warto ubrać obcasy, które wysmuklą sylwetkę. Panie takie niezbyt dobrze prezentują się w rurkach, ponieważ w ich przypadku bardzo widoczne są okrągłe biodra. Najbardziej kobieca sylwetka to ta, którą posiada Beynoce to znaczy pełne biodra i duży biust, do tego wąska talia. Takie panie nie muszą się martwić o swoje kształty. We wszystkim prezentują się świetnie.

Stroję kąpielowe na:

1) www.oui.pl

2) sklep.novella.pl

3) www.she.pl