× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Walentynkowe paznokcie – sprawdź inspiracje!

paznokcie

Każda z nas chce pięknie wyglądać na Walentynki – to przecież ważny dzień dla par, ale również dla nas. Każda okazja, by zrobić się na bóstwo, jest przecież dobra. To dotyczy również paznokci. Jaki manicure sprawić sobie na Walentynki?

Czerwień zawsze w modzie

Czerwony to kolor miłości – oczywiście musi być obecny w trakcie Walentynek. Jeśli zatem chcesz pójść w stronę tradycji, koniecznie pomaluj paznokcie na czerwono. Zwykły błyszczący czerwony lakier będzie doskonale prezentować się w towarzystwie czerni sukienki. Oczywiście nie zapomnij o tym, że wypielęgnowane paznokcie powinien dopełnić idealny makijaż ust i oczu. Postaw na klasykę i minimalizm – czerwone usta i oczy lekko podkreślone eyelinerem. Czerwień nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli jednak wydaje Ci się ona zbyt prosta, sięgnij po manicure hybrydowy w kolorach wina, burgundowych. Postaw na maty, które pięknie wyglądają zwłaszcza na długich paznokciach.

Serca, serca wszędzie

Manicure stał się sztuką. To znacznie więcej, niż tylko malowanie paznokci – to ozdabianie ich na wysokim poziomie. Walentynki są jednym z tych świąt, które pozwalają na odrobinę paznokciowego szaleństwa. Dlatego też wiele kobiet postanawia w tym czasie wyeksponować na swoich paznokciach serca – symbol miłości. W tej chwili króluje manicure typu nude z niewielkimi ozdobami, pojedynczymi kreskami czy małymi elementami na dole płytki. To przenosi się także na walentynkowe inspiracje – perłowy lakier i niewielkie serduszka na dole bądź górze paznokcia. Oczywiście w modzie nadal pozostają różnokolorowe paznokcie. Lakiery mogą być dobierane wśród kolorów podobnych odcieniami bądź też całkowicie różnych. Wybór należy do Ciebie. Najczęstszy wybór pada jednak na czerwień w połączeniu z bielą, a także czerwień z metalicznymi lakierami. Również efekt holo nie wychodzi z mody.

Walentynkowy manicure to „makijaż” paznokci na specjalną okazję. Po tym wyjątkowym dniu możesz postawić na zmywacz do hybryd i pozbyć się pozostałości sercowego szału lub też zostawić paznokcie takie, jakie są. Jeśli wybrałaś uniwersalny manicure, możesz spokojnie zostać ze swoją hybrydą przez kolejne cztery tygodnie.